Uudised

KÄOSAARE patendivolinikud pakuvad IP Scan ja IP Scan Enforcement teenust

Euroopa Liidu Intellektuaalomandi Amet (EUIPO) on juba mitmendat aastat vahendanud väikese ja keskmise suurusega ettevõtetele intellektuaalomandi registreerimise toetust. Uue toetusmeetmena saab 2024.aastal taotleda rahastust ettevõtte intellektuaalomandi kaardistamiseks ja vastava strateegia väljatöötamiseks (IP Scan) ning nõustamiseks õiguste rikkumise korral (IP Scan Enforcement). Teenust osutavad vastavad EUIPO koolitused läbinud patendivolinikud – meie patendibüroos on tunnistuse saanud Anneli Kapp, Kärt Kuuseväli ja Kalev Käosaar.

IP Scan

IP Scan teenuse puhul nõustame ettevõtjat ja aitame:

Teenuse osutamiseks teeme ettevõtjaga koostööd ja vaatame ning analüüsime ettevõtte ärimudelit, tooteid, teenuseid ja kasvuplaane. Koos patendivolinikuga selgitatakse välja, milliseid immateriaalseid varasid tuleb kaitsta ja kuidas seda teha.

IP Scan Enforcement

IP Scan Enforcement teenuse puhul nõustame ettevõtjat:

Toetuste suurus

Mõlema teenuse hind Eestis on 800 eurot (ilma käibemaksuta), millest ettevõte peab tasuma 10% ehk 80 eurot. Seega kaetakse toetusega 720 eurot teenuse hinnast. Toetus makstakse välja pärast teenuse osutamist (sh arve tasumine) ja aruande esitamist.

Kasuta võimalust!

Kõige lihtsam on esimese sammuna võtta meiega ühendust kas e-maili info@kaosaar.ee teel või pöörduda meie poole kodulehel asuva kontaktivormi kaudu: https://www.kaosaar.ee/kontakt/. Aitame teid toetuse taotlemisel, nõustame ja korraldame vastava aruandluse.

Lisainfo: https://www.epa.ee/ettevotjale-opilasele/sme-fund-2024

Tagasi

“IAM Research 2024: Patent 1000” tunnustas KÄ...

IAM Research 2024 on nimetanud patendibürood KÄOSAAR ühena maailma juhtivatest patendibüroodest, sealjuures eraldi ära märkidesmeie patendivolinikke Kristiina...

Leiutamisest ja leidlikkusest

Kui möödunud nädalavahetusel sai Maamessil imetleda erinevaid põllutöömasinaid, siis on olnud aegu, kui maaharimine pole alati olnud...